Paris Hilton

Stim deja ca Paris este o infocata iubitoare de animale, asa ca era firesc sa isi petreaca sarbatorile alaturi de familia ei de patrupezi.

#EasterBunny in #PuppyLand. 🐕🐰🐶🐕

A post shared by Paris Hilton (@parishilton) on

Serena Williams

Pastele acesta a fost special pentru tenismena, fiind primul petrecut alaturi de fiica sa. Amandoua s-au imbracat in rochii albe, de printesa, iar fotografia postata pe Instagram a strans rapid zeci de mii de like-uri.

Regina Elisabeta a II-a a Marii Britanii

Cocheta, asa cum ne-a obisnuit de-o viata, Regina a participat la slujba de Pasti de la biserica St. George, din Windsor.

Printul William si Kate Middleton

Cei doi au fost si ei alaturi de regina si aproape intreaga familie regala britanica la slujba de la biserica St. George. Marele absent de la eveniment a fost Printul Harry, care nu obisnuieste sa mearga la ceremonii religioase.

Victoria Beckham

Sotii Beckham nu au facut public locul sau detalii despre activitatile lor de sarbatori, insa, judecand dupa postarea Victoriei, care a filmat o felicitare desenata de fiica lor, Harper, au petrecut in familie.

Kisses at Easter x 🐣🐣🐣🐣

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on

Kim Kardashian

Si Kim a fost zgarcita cu detaliile despre cum a petrecut, insa, in ziua de Pasti vedeta a postat o imagine sexy cu ea, avand alaturi un emoticon in forma de iepuras.

🐰

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Khloe Kardashian

Khloe, care urmeaza sa nasca cat de curand, a urat fanilor ei sarbatori fericite si a postat un Snap cu ea avand urechiuse de iepuras.

Happy Easter ✝ 🐰🐣

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on

Miley Cyrus

Vedeta, extravaganta ca de obicei, nu a ratat ocazia de a face o sedinta foto intr-un decor colorat, cu tematica de Pasti.

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

Tyra Banks

Cantareata a petrecut acasa, imbracata intr-un trening comod, alaturi de mama sa.

Happy Easter 🐰 from Mama and I! #PerfectIsBoring

A post shared by Tyra Banks (@tyrabanks) on

Justin Bieber

Stim deja ca Bieber este un catolic practicant si se pare ca sarbatorile acestea l-au adus mai aproape de cele sfinte. El a postat pe Instagram o notita despre semnificatia religioasa a Pastelui si despre credinta lui in Dumnezeu.

Happy easter

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

Gwyneth Paltrow

Actrita s-a postat langa o mascota deghizata in iepure si le-a urat fanilor sai sarbatori fericite, in limba franceza.

Joyeuses Pâques!

A post shared by Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow) on

Katy Perry

Si Katy se pare ca s-a intors la credinta si, cu ocazia Pastelui, a postat un mesaj religios, alaturi de o poza in care se pare ca vedeta si-a tatuat pe mana „Jesus”.

my brokenness + God’s Divinity = my wholeness 🕊

A post shared by KATY PERRY (@katyperry) on

Reese Whiterspoon

Indragita actrita a petrecut sarbatorile acasa, alaturi de familie si prieteni. Ea a postat pe Instagram o fotografie in care sta in pragul usii si tine in mana un cos cu oua. Bineinteles, Reese le-a urat fanilor un Paste fericit.

Happy #Easter every bunny!🐰💖🐣

A post shared by Reese Witherspoon (@reesewitherspoon) on

Sarah Jessica Parker

Si SJP se pare ca a petrecut acasa, ea distribuind pe Instagram un video cu decoratiunile festive facute, probabil, de copiii sai.

April 1st, 2018 NYC Rabbit rabbit X, sj

A post shared by SJP (@sarahjessicaparker) on

Cum au sarbatorit vedetele ziua de 8 martie!

Kylie Jenner

Vedeta a organizat o petrecere de zile mari, pentru prieteni si familie. Atractiile zilei au fost un candy bar care arata delicios si un tobogan gonflabil urias amplasat in curte.

The cutest Easter celebration! 4/1/18

A post shared by Kylie Jenner (@kyliesnapchat) on

Big kids! 4/1/18

A post shared by Kylie Jenner (@kyliesnapchat) on

The post Cum au sarbatorit vedetele Pastele catolic appeared first on ADPM.

LĂSAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here